První tým » (11) Petr Pavlák

zpět na sestavu týmu

Petr Pavlák, je novou akvizicí z minulé sezóny, kdy přišel do FC nedeka Brno v nejlepších svých letech a na vrcholu své kariéry. 

Petr, patří mezi stabilní hráče FC Litomyšl A-Tým. Je to střelec, ale nejen to dokáže i výborně pracovat směrem do zadu. Jeho houževnatý výkon, vždy podpoří technickými finesami a účelnou rozehrou.

Ve svém mateřském týmu patří k nejlepším útočícím hráčům a v týmu FC nedeka Brno, tento post obhájil. Stale se v minulé sezóně nejužitečnějším hráčem FC nedeka Brno stejně tak i nejlepším střelcem se 17ti brankami.  

V celkovém hodnocení tabulky střelců celé Simost Superligy skončil na 21. místě. Výborný počin a výsledek, který v letošním roce ještě navýší a opět bude patřit k tomu nejlepšímu co FC nedeka Brno, může nabídnout.

O Petrově kvalitě střelce není žádný pochyb, jeho hra má ligové parametry a správný přistup dříče na trenincích, kdy si vždy přidává nad plán, je toho jasným důkazem.

Jediné co by Petra mohlo přibrzdit ve skvělé sezoně, je zranění. Která se mu nevyhýbávají a čas od času řeší nakopnutý kotník, problémy s třísly či problémy svalového charakteru.

Petr je ale houževnatý a vášnivě zahleděný do fotbalu a jeho gólostroji nebrání nic v cestě.

Statistika hráče

sezóna odehrané zápasy červené karty žluté karty vstřelené góly
2011/2012 8 0 1 12
2010/2011 21 0 0 17
zobrazit podrobnou tabulku zobrazit další novinky